ВО "Свобода"

ENG

17 листопада 2017
У Києві відбудеться круглий стіл "Польські претензії: як повернутися до примирення?"
У Києві відбудеться круглий стіл "Польські претензії: як повернутися до примирення?"

17 листопада 2017 року у приміщенні Київської міської організації ВО "Свобода" (вул. Тургенєвська, 71) відбудеться круглий стіл "Польські претензії: як повернутися до примирення?". Початок ‒ о 19:00.

Президенти України та Польщі досягли примирення за формулою "прощаємо та просимо вибачення". У примиренні щодо минулого переважив погляд у майбутнє, попри втрачені українські етнічні землі.

Однак така домовленість була порушена Польщею, коли 11 липня 2016 р. Сейм ухвалив українофобську постанову про визнання боротьби українців проти польської окупації, як геноцид.

Млява реакція на рішення Сейму владою України, хибне рішення Президента Порошенка піти на вимоги поляків вшанувати "жертв на Волині" були сприйняті в Польщі за слабкість України. У результаті ми отримали низку українофобських ультимативних заяв керівництва Польщі проти України.

Як вийти із такого становища в умовах війни з Росією?

Учасники дискусії: учасник українсько-польського діалогу, редактор "Polonews" Євген Білоножко; співробітник Українського інституту національної пам'яті Павло Подобєд; історик Євген Костюк; політолог Юрій Ноєвий; політолог, кандидат політичних наук Роман Коршук.

Акредитація за телефоном: (098)-467-66-01.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"