ВО "Свобода"

ENG

28 лютого 2017
Олег Осуховський: Силовим розгоном акцій влада наслідує режим Януковича

Вдаючись до силового розгону акцій протесту, влада йде шляхом Януковича. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський 28 лютого 2017 року в етері телеканалу "112. Україна".

За його словами, силовий розгін акцій протесту, зокрема блокади торгівлі з окупованими територіями, не розв'яже проблему, як це собі думає влада.

"За три роки влада нічого не запропонувала, щоб позбутися залежності від антрациту з окупованих територій. Зараз вони думають, що якщо розженуть блокувальників, проблема вирішиться. Але це лише наслідування режиму Януковича, яке викличе адекватну реакцію", - наголосив народний депутат.

Він також нагадав, що однією з вимог, виголошених на недавньому Марші націоналістичних сил, була заборона торгівлі з окупованими територіями. "Ми висунули ультиматум, у якому зокрема вимагаємо заборони торгівлі з тимчасово окупованими територіями, заборони торгівлі сільськогосподарською землею та продажу стратегічних державних підприємств, ухвалення нового закону про вибори та инше. І влада має виконати ці вимоги, инакше наступного разу на протест вийде не 20 тисяч українців, а набагато більше", - наголосив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"